Denne administrasjonsavgiften sikrer oppfølging av kjøpet til riktig florist. Den inkluderer godkjenning fra floristen og eventuelle påminnelser til floristen for å godkjenne bestillingen. Avgiften dekker også kundestøtte for blomsterkjøp.
Kjære Herfinn
Tusen takk for gode minner sammen med deg ️
Du tok meg så godt imot da jeg kom inn i familien,og det vil jeg alltid sette stor pris på.
Hvil i fred ️
Kjære morfar
Takk for gode minner.kommer aldri til å glemme deg og alle fine opplevelser gjennom alle år️
Du var og er unik og spesiell for meg.
Hvil i fred kjære morfar ️❤️❤️
Kjære oldefar jeg tenker på deg hver dag. Det kommer jeg spesielt til å gjøre hver tirsdag. Skulle ønske du fortsatt var her. Jeg har masse gode minner med deg og skal ta vare på dem. Husker spesielt godt stigespill konkurransen vår, tur til Danmark, kaffe tirsdagene, togturen og jeg kunne fortsatt i en hel evig het. Du stilte alltid opp når vi trengte det, var i alle bursdager og inviterte oss til din egen bursdag. Du brydde deg om alle. Savner deg masse. Hvil i fred.
Hvil i fred, onkel Herfinn. Tusen takk for mange gode minner. Det var alltid kjekt å komme på besøk til dere.
Båtturene husker jeg med stor glede. Og de gode torskemiddagene jeg fikk når dere passet meg. Det var alltid interessant å lytte til deg når du fortalte om livet i gamledager her i Alvøen. Du husket svært godt. Georginebedet til tante Marie og deg var en «snakkis» i Alvøen. Det var helt nydelig. Glad for at jeg fikk noen knoller av deg. Det ef gode minner å ha.
Takk kjære far for alle gode minner..Takk for vi fikk en trygg og god oppvekst. Døren hjemme hos oss var alltid åpen for slekt og venner.. hvil i fred. Inger